Egutegia

Informazioa iragazi
Adib., 2018-09-21
Adib., 2018-09-21

2018-09-21

  • 09:30 - 13:30: ZUMIN: ZUZENDARI OROKORREN MINTEGIA +
  • 09:30 - 12:30: KIVA DBH1ean. GIPUZKOA +

2018-09-26

  • 09:30 - 12:00: JAZARPENARI AURREA HARTZEN: KIVA JARRAIPENA. GIPUZKOA +
  • 15:00 - 18:00: DBH-ko EBALUAZIOAREN INPLEMENTAZIOA. HASTAPENAK DONOSTIA +
  • 15:00 - 18:00: DBH-ko EBALUAZIOAREN INPLEMENTAZIOA. HASTAPENAK IRUÑEA +
  • 15:30 - 18:00: JAZARPENARI AURREA HARTZEN: KIVA JARRAIPENA. NAFARROA +
  • 16:00 - 18:00: SCRATCH ETA KONPUTAZIOA. NAFARROA +

2018-09-27

  • 09:30 - 13:30: EKI LH 5 - 6. KALKULU ORRIAK: DIAGRAMAK LANTZEN + KAHOOT +
  • 09:30 - 12:30: HIZKUNTZA PROIEKTUA MINTEGIA: KOORDINAZIOA +
  • 15:00 - 18:00: DBH-ko EBALUAZIOAREN INPLEMENTAZIOA. HASTAPENAK DURANGO +

2018-09-28

  • 09:00 - 11:30: LANBIDE HEZIKETAKO ZUZENDARIEN MINTEGIA +
  • 09:30 - 13:30: ZUBI NAFARROA +
  • 09:30 - 12:00: JAZARPENARI AURREA HARTZEN: KIVA JARRAIPENA. BIZKAIA +

2018-10-03

  • 16:00 - 18:00: SCRATCH JUNIOR +
  • 16:00 - 18:00: FAMILIEKIN HARREMANAK HAUR HEZKUNTZAN. NAFARROA (NIE) +

2018-10-04

  • 09:00 - 12:30: MATEMATIKA ESKUETARA LH 3-4 +
  • 09:30 - 11:30: ALEXIA, LH 5-6 EKI EBALUAZIOA IRAKASLEEN IKUSPEGITIK. B TALDEA +
  • 15:00 - 17:00: TEKNOLOGIA ARLOA EREDU KONPETENTZIALEAN LANTZEN. JARRAIPENA DBH 2. MAILA +

2018-10-05

  • 09:30 - 13:30: OMI - ORIENTATZAILEEN MINTEGIA NAFARROA +

2018-10-10

  • 09:00 - 13:00: DULERTUZ IRAKURKETAREN ULERMENEKO IKASTAROA DBH. NAFARROA +
  • 09:30 - 13:00: IRAKURRI ZERTARAKO? ULERTZEKO. +
  • 09:30 - 13:00: XTEND PLATAFORMA: OINARRIZKO EZAGUTZA ETA ERABILPENA +
  • 09:30 - 11:00: ELKARBIZITZA ERRAZTEN DBH-n: KIVA 3. UNITATEA . +
  • 16:00 - 18:00: SCRATCH JUNIOR +
  • 16:00 - 18:00: FAMILIEKIN HARREMANAK HAUR HEZKUNTZAN. NAFARROA (NIE) +

2018-10-11

  • 09:00 - 12:30: MATEMATIKA ESKUETARA LH 3-4 +
  • 09:30 - 12:30: ALEXIA, SALMENTA MUDULUKO IKASTAROA (barne kudeaketa) +
  • 15:00 - 17:00: ORIENTAZIOA ETA AHOLKULARITZA PSIKOPEDAGOGIKOA +

2018-10-15

  • 15:00 - 17:30: BATXILERGOA EREDU KONPETENTZIALEAN SAIO TEORIKOA. DONOSTIA +

2018-10-16

  • 09:30 - 14:30: ALEXIA, LIST & LABEL TXOSTEN DISEINATZAILEA OINARRIZKOA. DONOSTIA A TALDEA +
  • 15:00 - 17:30: BATXILERGOA EREDU KONPETENTZIALEAN SAIO TEORIKOA. DURANGO +

2018-10-17

  • 09:30 - 13:00: KIVA FORMAZIOA. TALDE BERRIAK. +
  • 09:30 - 14:30: ALEXIA, LIST & LABEL TXOSTEN DISEINATZAILEA OINARRIZKOA. DONOSTIA B TALDEA +
  • 16:00 - 18:00: HEZKUNTZARAKO APLIKAZIO DIGITAL BERRIAK +
  • 16:00 - 18:00: FAMILIEKIN HARREMANAK HAUR HEZKUNTZAN. NAFARROA (NIE) +

2018-10-18

  • 09:00 - 12:30: MATEMATIKA ESKUETARA LH 3-4 +
  • 09:30 - 14:30: READY FOR A STORY +

2018-10-19

  • 09:30 - 13:30: ZUMIN: ZUZENDARI OROKORREN MINTEGIA +
  • 09:30 - 14:30: READY FOR A STORY +
  • 09:30 - 13:30: ZUBI NAFARROA +